CSNZ Market/Decoder Bugu

NOT: BUG İÇİN GEREKLİ “.NAR” DOSYALARI VE DÜZELTME GÜNCELLEMESİ ÖNCESİ ALINAN YEDEK OYUN DOSYALARI YANDEX DİSK HESABIMA YÜKLENDİ. BUG SATIŞLARI 2018 TEMMUZ AYINDA BAŞLAYACAKTIR.

CSNZ Market/Decoder BuguMarket bugu Counter-Strike Nexon: Zombies oyununun marketinde bulunan bir açıktır. Bug yaparak steam bakiyenizden para eksilmeden satın almak istediğiniz öğeyi elde edebilirsiniz. Bugu birkaç kendini bilmez  ücretsiz olarak dağıttığını sansa da verdikleri macro veya autoclicker programları size çok para kaptırmaktadır. Bugu benden alırsanız tamamen kendi tecrübe ve deneyimlerimle oluşturduğum macro dosyasını ve nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde teamviewer üzerinden sizlere göstererek bugu size öğreteceğim. İddia ediyorum 1 kuruş bile kaptırırsanız paranızı iade ederim. Bazı arkadaşlar bug kalktı vs. tepki göstermişler oyun güncellenmeden önceki nar dosyaları ile bugu size gösteriyorum ve her güncellemede 2 dakikada nasıl tekrar buga sahip olabileceğinizi de anlatıyorum.

Ödeme Yöntemleri:
CSNZ Market/Decoder BuguING Bank, bankamatikleri üzerinden benim ininal kartıma 15tl gibi bir ücret yollayıp bana facebook veya yorum olarak bankamatik fişini fotoğraf atarsanız siz geri dönüş sağlarım.

İninal Kart No: 5157 5570 3574 ****

Kafanızda soru işaretleri kaldıysa yorum yoluyla veya facebook hesabımdan benimle iletişime geçebilirsiniz.

 • İnanç Turgut

  <3 CUMA GÜNÜ ATEŞLEYECEK İNŞ 😀

 • Soner Gökçeel

  bug hala geçerli midir?

  • İnanç Turgut

   fix yedi ama fix yemeden önceki buglu oyun dosyaları elinde 😀 haziran 2018de satmaya başlar artık 😀

   • Soner Gökçeel

    Eğer yaparsa 15 tl nin üstüne 50 tl vericem çünkü 🙂

    • TheAzginBoga

     sjsj ben inanç mq o hesap kapandı 😀

 • TheAzginBoga

  İddia ediyorum 1 kuruş bile kaptırırsanız paranızı iade ederim. siktir lan QW:Eqwe

 • İnanç Turgut

  BUG İÇİN GEREKLİ ”MARKET” DOSYALARI olucak o