WordPress Keremiya V5 Film İzleme Teması İndir

Wordpress Keremiya V5 Film İzleme Teması İndirKeremiya, Türkiye sınırlarını dahi aşmış yurt dışında bile aşırı popüler olmuş wordpress temasıdır. Tabii yapımcısı da bunu farketmiş olacak ki versiyon olarak temanın geliştirilmiş sürümlerini piyasaya sürüp satmakta. Uzun soluklu film sitesi projelerinde insanlar haklı olarak hiçbir sorun çıkmaması için lisanslı orijinal tema satın alıyorlar tabii başlangıcı warez temayla da yapabilirsiniz. Birkaç bilgi verdikten sonra indirme linklerini aşağıya eklemiş olacağım.

Özellikleri:

 1. Responsive Tasarım
  Temayı tüm tarayıcı genişlikleri/çözünürlüklerde ve tüm mobil cihazlar sığacak şekilde ölçekler. Laptop, Tablet ve Telefon ile demo sayfasına gidin ve inanılmaz değişimi görün.
 2. Yeni Part Sistemi
  Şimdi daha şık ve kullanışlı! Artık ekstra dil ve kalite bilgisi ekleyebilirsiniz.
 3. Film Ekleme Paneli
  Yönetmen, Oyuncu, Yapım yılı vb. bilgileri eklemek artık çok daha kolay. KeremiyaPanel film ekleme alanında işinizi oldukça kolaylaştırır.
 4. Gelişmiş Üye Özellikleri
  Artık üyeleriniz sitenizde çok daha aktif. İstedikleri filmi favorilerine ekleyebilir, İzleme listesi oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilir.
 5. Özel Anasayfa
  Keremiya Home Builder ile artık anasayfanızı istediğiniz görünüme kolayca getirebilirsiniz. 4 adet farklı bileşen ile dinamik bir anasayfa oluşturun.
 6. Keremiya Panel
  Keremiya 5 gelişmiş tema yönetim paneline sahiptir. Keremiya Panel, hiç bir kod satırına dokunmadan temayı kolayca kontrol etmenizi sağlar.

Ekran Görüntüsü:
Wordpress Keremiya V5 Film İzleme Teması İndir

 • umut

  Temayı indirdim çalışırsa +1

 • Hagaga

  Teşekkürler 🙂

 • İsmail Barlın

  v4 payulaşmıssın 5le alakası yok

 • onur

  Hoşuma gitmedi değil